FAQ já a můj single HD

27. února 2015 v 19:42 |  FAQ
Vybírání rodiny je téma samo o sobě a já už jsem se o něm docela hodně rozepsala v prvním FAQ, takže teď už to tady nějak rozvádět nebudu. :)

Chtěla bych jen napsat krátký článek o tom, jak si tu rozumíme a vycházíme spolu s Adamem a to hlavně proto, že hodně z vás si neumí představit, jaký to je být tu jen s chlapem.

Vím, že hodně holek email od svobodnýho chlapa, co chce au pair, asi vyděsí. A vím i, že právě kvuli tomu Adama au pairka se kterou si psal předemnou, odmítla. Já jsem popravdě ani na chvíli nepřemýšlela o tom, že mi to přijde divný. Asi, že jsou naši rozvedený a vím, jak žije taťka a že to žádnej úchyl není jen proto, že by měl být sám. Takže tím jsem to možná měla trošku usnadněný, protože to nebyla překážka nebo něco, přes co by nejel vlak. Ba naopak.. někdy se říká, že právě host mom dokážou udělat au pairkám ze života pořádný peklo.


Když jsem postupně poznávala jakej Adam je, nebylo už na čím přemýšlet a byla jsem si víc než jistá, že je to správná volba a sedneme si. Oba jsme pohodáři, bereme všechno s nadhledem, dokážeme si užívat pohodu.. Když jsem se asi po měsíci, co jsem se s ním domluvila na match dozvěděla, že je blíženec jako já, nebylo pochyb o tom, jak to tady bude fungovat :D Myslet si můžete co chcete, ale já věřím tomu, že znamení ovlivňujou charakter a chování člověka. A já už se znám.. vím jak težký to může s blížencem být, ale taky vím, jak super to znamení je.. dva v jednou není nikdy na škodu. Když je nuda, prostě přepnete a jste ta druhá půlka. A přesně tak to tady chodí.. když s Adamem nejsme zrovna na stejný vlně, jeden z nás přepne a jedeme dál. Samozžejmě je to tu někdy až moc easy going a stane se, že se občas zapomene na mojí výplatu, nebo zaplatit účet za televizi, ale s tím se dá vždycky něco udělat.. Na děti jsme zatím nezapomněli ani jednou :D

Už od nějakých 11 let žiju s mamkou sama, takže už jsem zapomněla, jaký to je mít chlapa doma. A někdy si vážně říkám, jestli mám tohle zapotřebí. A vůbec.. co já.?! Všechny ženský.! Buď je to v práci, nebo to leží, chce to pořád něco k jídlu.. tohle, tamto. Sundá to ponožky uprostřed místnost a ženska ty si je seber :D Jako chci já vůbec do budoucna něco takovýho.?! Budu si to muset asi ještě hodně rozmyslet.. Jsem zvyklá na tu ženskou pohodu, pořádek, nikdo ti do ničeho nehrabe.. nepřendavá věci z místa na místo. Ježiš už jen z toho jak to tady vyjmenovávám mi stojej chlupy na rukou.! ..ano, tímto přiznávám, že je to s Adamem někdy těžký, ale je to hlavně proto, že já nejsem ta co by byla zvyklá na chlapa v domě a některý věci mě nepřestávaj překvapovat.

Jinak co se našeho vztahu týče.. hodně lidí si myslí bůh ví co se tady neděje za orgie nebo já nevím. To, že jsme tu sami dva neznamená, že se po sobě nutně večer co večer musíme sápat.! Jsem neskutečně ráda, že mě Adam přijal do rodiny a respektuje všechny hranice, který jen v našem vztahu můžou být. NIKDY neřekl nevhodonou poznámku, ať se to týka čeho chce a nikdy si nedovolil jedinej pohled navíc. Je to skvělej člověk a přesně u takových může být au pair šťastná a já to štěstí mám.

Vybírejte pečlivě, někdy i jedno slovo může ukázat pravej charakter člověka.. Je těžký to poznat na dálku, ale jde to. Teď můžete vidět, že je zbytečný dělat předsudky jen proto, že někdo žije sám. Naopak, Adam a jakýkoli single rodič potřebuje au pair víc než kdokoli jinej.. protože tady není nikdo druhej, kdo by mu děti pohlídal, když musí být zrovna v práci přes noc. A taky to pak dokáže oceni a poděkovat. Je to moje práce, on je můj šéf a přesně tak vypadá náš vztah. Cením si toho, že mě bere jako část rodiny, ale není to ta část, co by mu tu nahrazovala manželku ve všech směrech. :)

Snad už teď líp chápete náš vztah a nebudete se bát někoho, jen protože zrovna nežije ve šťastném manželství. Tahle rodina je to nejlepší co mě mohlo potkat a já si toho nesmírně vážim a jsem zároveň pyšná na to, jak jsem se toho chopila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama