Oklahoma City, OK

26. ledna 2015 v 17:14 |  4. měsíc
Další město, další stát..

Myslím, že když už je člověk tady, měl by toho vidět co nejvíc a tak jsme se rozhodly s Veru pro výlet do Oklahoma City. Není to nějak daleko (berte to z pohledu jak je USA velký) :D Asi 3 hodinky cesty.. kolem 330 km :) Takže jsem připravila svojí mazlinku Jettu na cestu a mohlo se jet. Ještě než začnu popisovat výlet chci říct, že každou středu je na myčce Ladies day, což znamená mytí a luxování auta s 50% slevou.. a to se vyplatí.!! Takže jsem si ve středu jela umýt auto a aby to třeba nebylo moc jednoduchý o 4 hodiny později začalo pršet. Jak já nadávala :D Nicméně amerika je stále plná překvapení. A tak jsem v pátek vzala účtenku ze středečního mytí, dojela na myčku a auto mi zadarmo přemyli. Protože tady to tak chodí, když do 24 hodin po umytí začne pršet. :D
Ale abych se vrátila k výletu.. neměly jsme žádnej pevnej plán jak by to mělo vypadat, prostě že pojedeme na pohodu. Původně jsem myslela, že bychom vyrazily třeba kolem půl 7 od Veru, jenže kvůli jejímu bejbátku, který vstává až na 7 jsme to nakonec posunuly až po 7 (což mi nakonec vůbec nevadilo).. každá minuta spánku navíc dobrá. Tak jsem vyjela, vyzvedla Veru a dojely jsme si na snídani :D Pak na kafíčko.. až čas odjezdu ukazoval 8:15 :DDD

Pro mě to byl docela velkej den, protože jsem poprvé řídila někam tak daleko.. ale cesta to byla jednoduchá. Prakticky pořád po jedný silnici z Dallasu až do Oklahoma City. Nebyl ani moc provoz, takže jsme byly spokojený a po 25 minutách jízdy jsme si mohly udělat první přestávku :DDD Cestou jsme si pouštěly jednu a tu samou písničku pořád dokola (Take me to church remix, cestou zpátky Turn down for what), do toho probraly celej americkej svět a život a uteklo to strašně rychle.. ani jsem se nenadála a 330 km byla za náma a my byly v Oklahoma City.


První věc byla divná hned.. a to že jsme po cestě, kdy jsme hledaly místo na zaparkování nikoho nepotkaly. Všude vymeteno a to bylo skoro 12 odpo. Po tom co jsme zaparkovaly a vylezly z auta nastala druhá divná věc a to, že k nám štrádil bezďák a hned škemral o peníze. Bleskově jsme si čaply kabelky, zamkla jsem auto a vzaly jsme nohy na ramena.Jenže jsme si moc nepomohly, protože po pár metrech další bezďák.. a pak zas další. No prostě město bezďáků, kde nikdo jinej snad o víkendu nežije nebo co. Procházely jsme mezi mrakodrapama a všecko to vypadalo jako v Sin City. I přes to, že svítilo sluníčko, byla tam neskutečná zima a stín od všech těch strašidelnejch mrakodrapů. Nafotily jsme si pár fotek a byly jsme rády, že jsme se dostaly někam, kde to vypadalo trošku přívětivěji a bylo tam pár normálních lidí. Daly jsme si obídek u řeky a bylo nám konečně fajn.


Zpátky jsme jely kolem 3 hodiny, protože víc už nebylo k vidění :DD Takže když jsme dorazily domů, řekly jsme si, že půjdeme ještě do kina na Horibble Bosses 2. Já už to teda viděla, ale to mi vůůůbec nevadilo :D Zasmála jsem se snad ještě víc jak na poprvé.

Tak jo no.. to byl náš výlet do Oklahoma City. A to z toho plyne za ponaučení.? Nikdy nejezděte do Oklahoma City :DD Byl to super den, ale jen proto, že jsme si ho takovej udělaly. Vždycky pamatujte na to, že jaký si to uděláte,takový to máte.! Think positive.! :))) Teď si ještě o tolik víc vážím toho, že bydlím v tak krásným měste jako je Dallas.

Jo a nakonec.. 662 km, 6 hodin cesty.. spotřeba 5,4l/100km :))

Mějte se krásně a zas někdy :) z Texasu zdraví Houdička
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KIRAKnix KIRAKnix | E-mail | Web | 16. července 2018 v 21:57 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama