Vánoce jsou tady.!!

26. prosince 2014 v 15:53 |  usa2015
Konečně přišlo to, na co jsem tak netrpělivě čekala a to jsou americké vánoce.. :) Jsem teď strašně ráda za to, jak to všechno bylo a je. Možná to bude znít divně, ale nakonec to jsou jedny z těch nejhezčích vánoc co jsem zažila .)

Tak to vezmeme od 24. prosince.. s mamkou jsme si domluvily štědrovečerno-odpolední skype a obědovečeří. Prostě tak jak jsme zvyklé spolu jíst na Štědrý den, jedly jsme i letos. Losos, brambory, sklenička něčeho dobrýho.. Takže jsem ráno vstala, poklidila ještě pár věcí, aby mi tu pohodičku nerušily špinavý ponožky kdesi v koutě, zašla se projít (na procházce jsem mimo jiné natočila vánoční videoblogísek, kerej prostě musíte vidět, protože to je určitě rekordní počet slov v jedný minutě :D) a když jsem se vrátila domů uvařila jsem si ten slibovaný sváteční oběd :) S mamkou všechno klaplo a tak jsme se nacpávaly pěkně přes skype naší milovanou pochoutkou. Musely jsme to sice narychlo skončit, ale to jsem nevěděla co mě pak ještě bude čekat :D Prosím pěkně skoro dvouhodinový skype s mým nejlepším kamarádem.!!! Ou maj.. to bylo něco tak skvělýho, že skoro nemám slov .D A ať si říká kdo chce co chce.. já si stojim za tim, že výjimečně existuje kamarádství mezi klukem a holkou.. a ta výjimka jsme my.! Nevím bráško jestli to čtěš, ale chci ti veřejně říct, že tě mám prostě ráda a nevyměnim tě nikdy na světě.!! :))


A když jsme skončili s Tomem, čekalo mě další překvápko a to skype s Gábi.. takže mamka a dva nejlepší kamarádi na skypu.?! Sice byla půlka dne v čudu, ale já byla absolutně spokojená .)) Asi bylo dobře, že se ta pravá vánoční atmosféra ke mně pořád nedostavila, přotože by mi to možná mohlo pocuchat nervy, ale upně eňo ňuňo prostě.!

Včerejšek bych popsala jako přesně naplánovaný den, kdy všechny plány totálně zkrachovaly :D Teda né ty moje.. já už si totiž žádný radši nedělám :D První bod plánu byl, že Adam bude vstávat v 10, aby uklidil auto a připravil ho na cestu.. tadááá.! 12:30 a on ještě pochrupkával :D Další body už ani nemusím vyjmenovávat, protože nesplněním bodu jedna je totálně zabil .D Já jsem si ale mezitím mohla skypovat s klukama.. ehmmm... strašně dlouho jsme přemejšlela nad tím, jak je tady pojmenuju, protože kluci k nim vůbec nejde :D oni jsou něco jako.. a teď si domyslete nějaký hezký slovo :D Strašně ráda jsem je zas po dlouhý době viděla a mluvila s nima.. Je fan pocit vědět, že jste byli a nebo možná ještě pořád jste, součást takový skvělý a šíleny party.

Přeskočim nakládání auta a cestu do Lampasasu, protože to bych se tady musela totálně vysmát mužskému osazenstvu, že jakmile se do něčeho nepřimíchá ženská, tak to prostě nefunguje. :D


A teď už konečně ty Vánoce a Lampasas.. Po cestě jsem mohla poznat jak vypadá ten opravdovej Texas.. ranče, pláně, krávy. Uplně jinej svět než je náš Dallas. Lampasas je typický maličký americký městečko, který si můžete představit jako kterýkoli western :D Prababička má takovej maličkej baráček, ale za to uplně úžasnej.. a hlavně ta vánoční atmosféra.!! Krb s ponožkama, nazdobenej stromeček a asi tak tisíc miliard dárků.!! To jsem v životě neviděla.! To budeme podle mě rozbalovat tři dny :D Samozřejmě mě čekalo seznámení s tolika novými lidmi až mi šla hlava kolem.. nicméně na mě byli všichni dostatečně připravení aneb Veronika z československa přijela :D Je to skvělá rodina a já jsem ráda, že mi to takhle strašně dobře vyšlo.! Já věděla, že mi karma nemůže pořád vracet jen to zlý.! :D


Včera jsme rozbalili jen dárky v punčoškách a už to mě strašně moc dojalo.. samozřejmě karta do Starbucksu /jde vidět, že už mě znají), naušnice, ponožky, kalendář s amerikýma krásama.. už teď mě to dojalo, takže doufám, že zíra už nic nedostanu. :D Jinak večer, když všichni odjeli do hotelu a zůstaly jsme tu jen já a adamova ségra (neptejte se proč, já to nevím :D) koukaly jsme spolu na BibBang a bylo mi skvělě. Super zakončení dne :)))


Teď je pátek ráno a mě je tak krásně, že jsem se o to s vámi chtěla podělit. Strašně mi chybíte, ale já vím, že to bude dobrý.

Krásné Vánoce přeje z Lampasasu vaše Houdička <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama