#tgif

5. prosince 2014 v 18:21 |  2. měsíc
..pro všechny kdo nevědí co znamená TGIF píšu vysvětlení: Thank's God It's Friday.!!! a pro ty co pořád nevědí: díky bohu, je tu pátek.!!

Ano, přesně tak nějak se po tomhle týdnu cítím :D předem se omlouvám všem holkám, které jsem předtím odsuzovala za to že se radují z pátku. Nechápala jsem co tím myslí..

Tohle byl zatím nejvíc vysilující týden tady.. celá rodinka nemocná, Adam, Bell i Jeremy. Od pondělí do středy jsem byla doma s Jeremym a když už se dal konečně dohromady, včera odpadla Bell. Nemoc znamená péče od 7 ráno do 9 večer a věřte mi, že když se k tomu přidaj ještě tři psi, padám dneska s prominutím na hubu :DD

Takže teď tu sedím, díky bohu jsou děti ve škole a Adam v práci, a polomrtvě píšu jen tuhle krátkou zprávu o tom, jak co nejdřív potřebuju vypnout :D Naštěstí nemusím čekat už moc dlouho, protože večer mě čeká kino s Veru tak doufám, že ho neprospím a užijeme si to. V plánu je hodně jídla a film Maze runner.


Tenhle týden mě taky čekal první deep talk.. to je přesně to co přijde po větě: We need to talk, kterou většina z nás tak dobře zná. Když jsem tyhle slova slyšela, rozbušilo se mi srdce, sucho v krku a v hlavě tisíc myšlenek co jsem udělala špatně, jestli si děti stěžovaly nebo prostě něco.. panika nejvyššího stupně :D No jooo.. jenže já nic.! Ufffff.. jenže kdo teda, když já nic.? O ničem nevím.! To naše malá Bell Bell :D

Představte si, že když byla o víkendu u mamky, zkoušela si tam oholit nohy :D Což by nebylo asi zas tak hrozný, kdyby si u toho neuřízla půl holeně a pak ještě nekecala o tom jak že se jí to vlastně stalo. Takže na řadu přišel Adam jako největší autorita s deep talk. Lhát se nemá a holit si nohy v 8 letech taky asi není uplně nejlepší nápad. Když jsem Bell ukládala potom ke spaní, přispěla jsem svojí troškou do mlýna a vysvětlila jí, ať s tim nespěchá, že kdybych nemusela, nejradši bych to taky nedělala :D (díky bohu za dlouhý kalhoty a to, že jsem momentálně single.!)

Fááájn, tak já se s vámi loučím a omlouvám se, že není síly na více slov :D Tak zas někdy :*

P.S. Všimli jste si nového vánočního kabátku, který blog dostal.? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deniska Deniska | 7. prosince 2014 v 0:09 | Reagovat

Krasny to tady mas💜 posilam energii zeno :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama