Milý deníčku..

20. prosince 2014 v 17:27 |  2. měsíc
Dneska vlastně vůbec nevím čím začít.. protože mám v sobě tolik pocitů a myšlenek, že mi to v hlavě dělá pořádnej mišmaš..(jak se píše mišmaš.?!). Víte co myslím ne.? :)

Tak asi první věc.. kalendář ukazuje 20.12. a to znamená, že už to jsou dva měsíce co jsem tady.! Když si teď vybavím všechny pocity co jsem měla, když jsem viděla poprvné NYC běhá mi z toho mráz po zádech.! Letí to strašně rychle a zažila jsem toho tady tolik, že mi přijde jako bych tu byla půl roku. A pořád se děje něco dalšího a pořád poznávám, jak rozdílné světy jsou ČR a USA. Kdo si ještě nevšiml, tak vlevo ve sloupečku jsou výlety a dovolená, které plánuji.. to jen tak pro zajímavost. :D Dobře, tak zase zpátky k výročí. Moje rodina je pořád strašně fajn a nemůžu o nich říct jediný špatný slovo :) Jestli mi karma loni vracela jen to špatný, teď se to obrací k lepšímu (musím zaklepat na zuby.!). Jsem zvědavá, jaké budou Vánoce s nimi a jestli mě i zbytek rodiny přijme mezi sebe. Držte palce.!


A když už jsme u toho.. zbývají 4 dny do mých prvních Vánoc bez rodiny. Bez mojí rodiny, ale s rodinou, která mě přijala za člena. Nevím, jak bych popsala to co se mi honí hlavou.. je to strašně těžký. Protože Vánoce doma s mamkou miluju, naše pohodička, dárečky, vínečko. Asi není lepší čas v roce, kdy by měla být rodina pohromadě.. a já.? Já jsem 8000 km daleko.. Hodně jsem přemýšlela jak vám to popsat, to co je teď ve mně.. a není to ani smutek, ale ani štěstí. Spíš vzrušení z toho, že mě čeká něco nového a zároveň nevím jak to zvládnu. Včera jsem mluvila s babičkou Annou a ta to podle mě vystihla úplně perfektně.. řekla, že musím být strašně statečná, že to takhle zvládám. A asi jo.. statečnost je teď mou nejlepší kamarádkou.! Ale fakt myslím, že všechnu tu směsku pocitů zvládám zatím dobře :) Všichni mi říkali, jak přijde krize.. před cestou - nepřišla, na cestě - nepřišla, po prvním týdnu, po měsíci, před Vánocema - a pořád nic. Wohoo.! Samozřejmě, kdo ví co bude na Štědrý den, ale nebojím se. Jdu si za tím, že to bude fajn :)

Tak jsem se teď trochu vypsala z těch pocitů a můžeme se pohnout dál k tomu, co se stalo v tomhle týdnu.. Nejlepší věc, kterou jsem tu dělala a budu dělat i dál.. lukostřelba.! Bylo to boží.! Bavilo mě to a ještě mi to abnormálně šlo.. takže jsem dostala pernamentku a budu chodit častěji (třeba dneska a pak i v pondělí). Jinak zbytek týdne byl vcelku normální. Přijela babi, tak jsem tu měla parťáka na úklid a chození do Starbucksu, byla jsem spokojená. I když.. asi jsem ráda, že jsem v rodině u svobodnýho táty, protože mít tu asi nějakou mamku, mohly bychom si asi lést na nervy. Já mám prostě ráda to svoje, svůj systém, kterej třeba někdy vůbec nevyadá jako systém, ale já ho chápu a to je hlavní :D

Taky jsem nakoupila všecky dárky.! Nakonec víc, než jsem myslela, ale nelituju ani jednoho dárku navíc, kterej sem si koupila.! :D ba ne.. legrace.! Spíš za prcky jsem utratila víc, než jsem plánovala, ale myslím, že to ude stát za to :)

A jak, že vypadají ty americký vánoce.? No to nevím, protože naše rodinka musí mít samozřejmě zase něco speciálního :D Od pondělí mají děti prázdniny, v utery jdou k mamce, kde budou do čtvrtka a otevřou si dárky od ní.. A ve čtvrtek odpoledne vyrážíme všichni směr Lampasas (jihozápad Texasu) k prababičce, kde se sejde celá rodina :) A tam si v SOBOTU rozbalíme dárečky a taky uděláme slibovanou Thanksgiving večeři :D s krocanem a všema americkýma "mňamkama". Jsem zvědavá, jestli četl Ježíšek můj dopis a dostanu tu GPS :D

Tak jsem se zas jednou vykecala z podoby duše.. jsem zvědavá, jak se budu tvářit, až si všechny tyhle články přečtu za rok :D Nechcí vás těma pocitama nudit.. ale vždycky se cítím líp, když se můžu někomu svěřit. :D

Nebudu vám ještě přát hezký svátky.. určitě se na Ježíška ještě ozvu. :)) Děkuju, že jste si na mě opět našli čas.! Z Texasu zdraví Houdička :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama