Halloween

1. listopadu 2014 v 19:25 |  1. měsíc
To co se tu dělo už týden dopředu asi ani nemusím zmiňovat.. Američani prostě Halloweenem žijou.! Obchoďáky oranžový od vchodu k východu, domy ověšené pavučinami, nafukovací duchové na zahradách.. to všechno tu bylo.!

Vyřezávání dýni už jsem zmiňovala v předchozím článku, takže k tomu už se vracet nebudu. Teď je na řadě zdobení našeho domečku :) Koupili jsme umělé pavučiny a pavouky (což nebylo zas tak jednoduchý) a pustili se do zdobení. Zabralo to asi hodinku, možná hodinku a půl, ale výsledek se mi moc líbil. Myslím, že muj americký úsměv mluví za vše.


Také jsem tu poprvé pekla.!! Juhuuu.. a docela se to povedlo. Pustila jsem se do pumpkin cream cupcakes. Bylo to uplně jednoduchý, takže to jen nespálit a výsledek byl na světě. Rodince to chutnalo, což je podle mě to nejdůležitější a hlavní důvod proč to dělám. Spokojenost.!!! :)))


A už tu byl pátek.. den D.!
Přes den se nic moc zajímavého nedělo, děti šly do školy jako obvykle, odpoledne měly šachy.
Mě navštívila odpoledne area director Judy. Strašně milá ženská už od pohledu. Probraly jsme důležité věci ohledně řidičáku, pojištění a hlavně školy. Co mě překvapilo bylo, že mi pochválila úroveň angličtiny.! Nejspíš budu chodit do vyššího levelu než jsme předpokládali. Sice to bude asi težší, ale na druhou stranu toho budu víc umět. Snad. :)

Když odešla vrátily se děti ze školy, vyzvedla si je mamka a dohodli jsme se, že se převléknou u ní do kostýmů, potom se vrátí a všichni dohromady pujdeme Trick or Treat :)

Já jsem se mezitím koukla na jeden díl Ordinace v růžové zahradě. Ano, opravdu :D Potom jsem ze sebe udělala poloviční strašidlo a mohlo se jít.


Když jsme vyšli z baráku začala jsem se trošku bát, oni to berou strašně vážně. Srdce mi bušilo, všude na mě koukaly krvavý oči.. bojiiiiiiim.! Šli jsme dál a dál a bylo to horší a horší.! Když na mě z jedný zahrady vybaflo zombie mimino, měla jsme dost.! Takhle jsem se bála naposled, když jsme s Helí koukala na horory :D
Ale mise splněna, děti dostaly spoustu sladkostí a já se vrátila domů sice s bušící srdcem, ale aspoň jsem si nemusela vyměňovat spodní prádlo (někdy jsme měla na mále) :D


Už je to za námi a můžeme se zas těšit na něco dalšího.. Thanksgiving už za 3 týdny :)

Mějte se všichni krásně.! Vaše V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irys Irys | 3. listopadu 2014 v 19:07 | Reagovat

Také uvažuji o vycestování jako au pair, ale mám strach především z děsné rodiny a nezvladnutelných dětí.
Nechtěla bys vytvořit článek o tom, co tě vedlo k tomu, stát se au pair a jak na to reagovali tví nejbližší?
Těším se na další příspěvek a přeji, ať rodinka je i nadále tak skvělá, jak zatím vypadá :-)
Irys

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama