Přihláška a všechno okolo ní..

22. července 2014 v 12:34 |  Začátek :)
Celou přihlášku včetně českého "návodu" mi vytiskla Kateřina v SA. Řekla jsem si, že začnu tím nejjednodušším a pojedu postupně.. někdy je u mě těžké se dopracovat k cíly, ale měla jsem návod a odhodlání, tekže jsem mohla začít.
Přihláška obsahovala asi 6 stran textu v angličtině.. byly to většinou pravidla co Au Pair může a nesmí a samozřejmě také co si k Au Pair může a nesmí dovolit hostitelská rodina. Na první stránku se napsalo jméno a místo narození, na každou další stránku dolů iniciály a na poslední straně následovalo datum a podpis. Text nebylo vůbec těžký přeložit, zvládla jsem to sama.
Dále jsem musela odevzdat reference o hlídání dětí.. jenže.! Většina lidí, která měla zkušenosti s tím, že sem se jim starala o dítě, nebyla zrovna v dosahu a tak jsem musela drobně improvizovat :D nejprve jsem poprosila svojí spolubydlící z koleje, jestli by mi něco nevyplnila a u toho si nepřimyslela, že má dítě a já jí ho hlídala. :D Samozřejmě, že neměla žádný problém..( díky Kačí :**). Jen jsem musela upozornit SA, že Káčí jede na měsíc do Číny, aby si stihli ověřit referenci než odjede.. kontaktovali ji hned druhý den, všechno klaplo a první referenci jsem měla v kapse.
O druhou referenci jsem požádala pana Horáčka.. kdo to je.? No rozhodně někdo, od koho vypadá reference moc pěkně. Inženýr, ředitel banky.. Fakt, že je to tatínek mého bývalého přítele je teď nepodstatný.. hlídala sem mu dítě.? Dá se to tak říct. :D Ani pro něj nebyl problém mi referenci vyplnit.. OK, to nejdůležitější tedy mám.
Následovaly tzv. Personal references.. požádala jsem svojí kolegyni v práci, zda by mi jednu nenapsala.. obsahovala trošku jiné otázky něž ta ohledně hlídání dětí. Ella, tak se jmenuje, mi napsala tak kladné hodnocení, že jsem se až málem vznášela do nebe.! (díky Ellí.!) PR chtěli pouze jednu, ale já poprosila ještě Ticháčka (muj nejvic nejlepší kamarád ever), aby mi taky jednu vyplnil.. pohled na mou osobu od kamaráda přeci nemůže uškodit.
YES, tři věci ze seznamu jsou za mnou.! ..škoda, že v tu chvíli se mi ten seznam zdál nekonečnej.!
Další papír, který jsem musela odevzdat je potvrzení o zdravotní způsobilosti.. Jako zaměstnanec nemocnice jsem neměla žádnej problém s jeho vyplněním :D
Takže to byly papíry na vyplnění od SA.. co dál.?
Kopie pasu, řidičáku, maturitního vysvědčení.. nechat si udělat pasovou fotku.
Teď to co mi zabralo nejvíc času.. online přihláška. Vyplňuje se všechno možný od osobních údajů, před údaje rodičů až po motivační dopis. Přidávají se fotografie s dětmi a to nejhorší.. video.! Vidět sama sebe a ještě mluvit anglicky.? nenene.. to je noční můra :D ale i to jsem nakonec dala dohromady.. (díky vojtí za sestříhání videa :*)
To je myslím snad všechno.. kdybych si ještě na něco vzpomněla, zmíním to později .)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama